Stáhněte si nejnovější specifikace a rozměry nosníku I.
Za tepla válcovaný I-nosník ASTM A572 třídy 50 W6 W8 W10 W12
| Položka | Detail |
| Název produktu | Za tepla válcovaný I-nosník ASTM A572 třídy 50 |
| Norma | ASTM A572 třída 50 |
| Technika | Za tepla válcované |
| Typ | I-nosník(Řada W) |
| Velikosti | V6, V8, V10, V12 |
| Délka | 6m, 9m, 12m, přizpůsobitelné |
| Mez kluzu | ≥ 345 MPa |
| Pevnost v tahu | 450 – 600 MPa |
| Prodloužení | ≥ 18 % |
| Aplikace | Stavební konstrukce, mosty, průmyslová výstavba |
| Funkce | Vysoká pevnost, stabilní výkon, snadná instalace |
Technické údaje
Ocelový nosník IChemické složení
| Živel | Rozsah obsahu (%) | Funkce klávesy |
| Uhlík (C) | ≤ 0,20 | Zvýšená pevnost; nízký obsah uhlíku pro dobrou svařitelnost. |
| Křemík (Si) | ≤ 0,40 | Deoxidační prostředek pro zvýšení čistoty a mechanických vlastností oceli. |
| Mangan (Mn) | ≤ 1,50 (min. 0,30 pro konstrukční tvary) | Kalení a zpevnění Poměr Mn/S ≥ 20:1 Snižuje krátkou tloušťku za tepla. |
| Fosfor (P) | ≤ 0,04 | Snižuje křehkost; odolnost proti korozi způsobené aktivním kyslíkem. |
| Síra (S) | ≤ 0,05 | Zlepšuje obrobitelnost; upraveno tak, aby se zabránilo vzniku trhlin za tepla. |
| Columbium (Nb) | 0,005 – 0,05 | Zjemňuje strukturu zrn a zvyšuje pevnost a houževnatost. |
| Vanad (V) | ≤ 0,15 (celkem Nb+V ≤ 0,15) | Synergický s Nb pro dodatečné zlepšení pevnosti a svařitelnosti. |
| Měď (Cu) | ≤ 0,45 | Zvyšuje odolnost proti korozi. |
| Nikl (Ni) | ≤ 0,25 | Zlepšuje houževnatost a odolnost proti korozi. |
| Chrom (Cr) | ≤ 0,15 | Zlepšuje kalitelnost a odolnost proti korozi. |
| Molybden (Mo) | ≤ 0,15 | Zvyšuje pevnost při vysokých teplotách a kalitelnost. |
Velikosti nosníků I dle ASTM A572
| Označení | Hloubka (d) | Šířka příruby (b) | Tloušťka pásu (t w ) | Tloušťka příruby (t f ) | Hmotnost | Plocha sekce | ||||||
| palec | mm | palec | mm | palec | mm | palec | mm | lb/ft | kg/m² | v² | cm² | |
| Řada W6 | ||||||||||||
| Š6×9 | 5,9 | 149,9 | 4 | 101,6 | 0,17 | 4.3 | 0,31 | 7,9 | 9 | 13,4 | 2,64 | 17 |
| Š6×12 | 6,03 | 153,2 | 4,03 | 102,4 | 0,23 | 5,8 | 0,44 | 11.2 | 12 | 17,8 | 3,55 | 22,9 |
| Š6×16 | 6.28 | 159,5 | 4,05 | 102,9 | 0,26 | 6.6 | 0,66 | 16,8 | 16 | 23,8 | 4,74 | 30,6 |
| Řada W8 | ||||||||||||
| Š8×18 | 8.11 | 205,9 | 4 | 101,6 | 0,25 | 6.4 | 0,36 | 9.1 | 18 | 26,8 | 5.34 | 34,5 |
| Š8×21 | 8.28 | 210,3 | 5.27 | 133,9 | 0,25 | 6.4 | 0,38 | 9,7 | 21 | 31,3 | 6.2 | 39,9 |
| Š8×24 | 8.06 | 204,7 | 6,5 | 165,1 | 0,26 | 6.6 | 0,38 | 9,7 | 24 | 35,8 | 7.08 | 45,7 |
| Š8×31 | 8.25 | 209,6 | 8 | 203,2 | 0,28 | 7.1 | 0,43 | 10,9 | 31 | 46,2 | 9.13 | 58,9 |
| Řada W10 | ||||||||||||
| Š10×22 | 10.09 | 256,3 | 5,75 | 146,1 | 0,24 | 6.1 | 0,36 | 9.1 | 22 | 32,8 | 6,49 | 41,9 |
| Š10×26 | 10.22 | 259,6 | 5,77 | 146,6 | 0,26 | 6.6 | 0,44 | 11.2 | 26 | 38,7 | 7,69 | 49,6 |
| Š10×30 | 10,47 | 265,9 | 5,81 | 147,6 | 0,3 | 7.6 | 0,51 | 13 | 30 | 44,6 | 8,84 | 57 |
| Š10×39 | 10,48 | 266,2 | 7,89 | 200,4 | 0,31 | 7,9 | 0,53 | 13,5 | 39 | 58,1 | 11,5 | 74,2 |
| Řada W12 | ||||||||||||
| Š12×26 | 12.22 | 310,4 | 6,49 | 164,8 | 0,23 | 5,8 | 0,38 | 9,7 | 26 | 38,7 | 7,65 | 49,4 |
| Š12×30 | 12.34 | 313,4 | 6,52 | 165,6 | 0,26 | 6.6 | 0,44 | 11.2 | 30 | 44,6 | 8,84 | 57 |
| Š12×35 | 12,5 | 317,5 | 6,56 | 166,6 | 0,3 | 7.6 | 0,52 | 13.2 | 35 | 52,2 | 10.34 | 66,7 |
| Š12×40 | 12,72 | 323.1 | 8.08 | 205.2 | 0,29 | 7.4 | 0,51 | 13 | 40 | 59,6 | 11,79 | 76,1 |
Klíčové poznámky:
Všechny rozměry odpovídají normám ASTM A572 Grade 50 a AISC.
Toto jsouza tepla válcované širokopřírubové I-nosníky(řada W) běžně používaná ve strukturálních aplikacích
Standardní délky: 6 m, 9 m, 12 m a přizpůsobitelné dle požadavků projektu
Mechanické vlastnosti:Mez kluzu ≥ 345 MPa (50 ksi), Pevnost v tahu 450–600 MPa (65–87 ksi), Prodloužení ≥ 18 %
Vhodné pro budovy, mosty, průmyslové konstrukce a podpěry těžkých zařízení
Klikněte na tlačítko vpravo
Použití: Stavba budov: mrakodrapy, dílny, skladovací haly a stavba domů.
Mostní inženýrstvíNosníky mostů, mosty a primární nosné prvky.
Průmyslová ocel:Tovární rámy, základy strojů a těžké ocelové podpěry.
Infrastruktura:Stadiony, elektrárny, terminály a velké veřejné stavby.
Stavební inženýrství:podpěrné sloupy, hlavní nosníky a obecné nosné konstrukce.
Vysoká pevnost v tahu a nízká hmotnost snižují náklady na materiál a práci zlepšením strukturální účinnosti.
Dobrá svařitelnost a obrobitelnost usnadňují řezání, vrtání a obrábění na místě.
Stabilní mechanické vlastnosti zajišťují spolehlivé dlouhodobé konstrukční použití.
Splňuje a je certifikován podle globální normy ASTM A572 třídy 50, vhodné pro inženýrské projekty po celém světě.
Úsporný a efektivní, ideální pro pozemní stavitelství, mosty a průmyslové inženýrství.
1) Pobočka - španělsky mluvící podpora, pomoc s celním odbavením atd.
2) Více než 5 000 tun skladem, s širokou škálou velikostí
3) Kontrolováno autoritativními organizacemi, jako jsou CCIC, SGS, BV a TUV, se standardním obalem vhodným pro plavbu po moři
I. Postupy balení
Páskování:Pro snadnou manipulaci upevněte nosníky ve tvaru I ocelovými nebo nylonovými pásy dle specifikací.
Palety/fiktivní desky: Použijte dřevěné palety/fiktivní desky k umístění svazků na horní část, aby se zabránilo kontaktu se zemí a aby byly chráněny nátěry před poškrábáním nebo rosou/dešťovými kapkami.
Ochrana:
Na hrany a konce nasaďte rohové kryty nebo plastové pouzdra.
Zabalte do nepromokavých nebo plastových fólií, abyste zabránili korozi v důsledku deště nebo vlhkosti.
II. Způsoby dopravy
Pozemní doprava:
Ideální pro místní nebo krátkodobou přepravu.
Vyberte pevné nebo kloubové plošinové nebo nízkoboké nákladní vozy, u kterých lze náklad pevně svázat, aby se zabránilo jeho pohybu.
Železniční doprava:
Vhodné pro přepravu sypkých nákladů na dlouhé vzdálenosti.
Dodržujte předpisy pro železniční přepravu, zajistěte bezpečnost nákladu a používejte ochranný výplňový materiál.
Námořní doprava:
Pro vývoz nebo přeshraniční přepravu v kontejnerech nebo lodích na přepravu volně ložených nákladů.
Svažte trámy, zakryjte je nepromokavou plachtou a uložte do podpalubí, aby se nepohnuly.
III. Důležité informace
Při nakládání/vykládání netlačte na povrch ani jej netřete, abyste nepoškodili povrch oceli.
Popruhy a zajišťovací plechovky by měly být při dálkových přepravách pravidelně kontrolovány.
Ve vlhkém nebo přímořském prostředí použijte silnější antikorozní ošetření.
Stabilní spolupráce s přepravními společnostmi, jako jsou MSK, MSC, COSCO, efektivně zajišťuje logistický řetězec a zajišťujeme logistické služby k vaší spokojenosti.
Ve všech postupech dodržujeme standardy systému managementu jakosti ISO9001 a máme přísnou kontrolu od nákupu obalového materiálu až po plánování přepravních vozidel.
Otázka: Jaké jsou hlavní mechanické vlastnosti?
A: Mez kluzu ≥345 MPa, pevnost v tahu 450-600 MPa, s dobrou svařitelností a houževnatostí.
Otázka: Jaké velikosti jsou k dispozici?
A: Máme skladem řady W6, W8, W10 a W12; další velikosti lze upravit na míru.
Otázka: Jaké velikosti jsou k dispozici?
A: Standardní délky: 6 metrů, 9 metrů a 12 metrů. K dispozici jsou služby zakázkového řezání.
Otázka: Jaké je minimální objednané množství a dodací lhůta?
A: Minimální objednané množství je pro zkušební objednávky nízké. Obvyklá dodací lhůta: 7–15 dní.
Otázka: Můžete poskytnout certifikát kvality?
A: Ano, můžeme poskytnout certifikát o tovární zkoušce (MTC) splňující normy ASTM.
Kontaktní údaje
Adresa
Rozvojová průmyslová zóna Kangsheng,
Okres Wuqing, město Tianjin, Čína.
Telefon
Hodiny
Pondělí-Neděle: 24hodinová služba











